Найкращі знаряддя для військових

Що брати з собою на військові навчання? Список речей

Військові навчання – це дуже важливий та відповідальний процес для початку оборонних та наступальних дій. На них майбутні захисники навчаються всім необхідним навичкам для бою, тактик захисту, які потрібні на війні, проходять безліч тренувань.

Звісно, наша держава видає необхідні речі мобілізованому. Мова йде про бойовий комплект, який містить у собі 45 одиниць. Проте він вміщає у себе далеко не всі необхідні речі. Адже ситуації можуть бути різними. Наприклад, ви навчаєтесь у полях та не маєте можливості потрапити до казарми на ніч – тут для всіх стане незамінною розкладачка, яку частіше називають розкладушка армійська і яка має ряд позитивних факторів для кожного солдата. 

Також немає гарантії, що після навчань, де є все необхідне, ви одразу не відправитись на фронт. Тому за все треба подбати заздалегідь. У цій статті ми підготували перелік речей, які варто взяти з собою солдату на військові навчання. Поїхали!

Амуніція на фронті

Це найважливіші речі, яки можуть зберегти життя, та зробити більш менш комфортним перебування на війні. До них належать:

  • ліхтарі з функцією стробоскопа;  
  • компактне розкладне ліжко армійське;
  • ножі та мультитули;
  • спеціальний тактичний рюкзак, а краще ще і баул;
  • гарна та міцна мотузка не менше 10 метрів;
  • наколінники та налокітники з амортизаційною функцією;
  • спеціалізовані сумки для гранат;
  • захисні окуляри;
  • пояси (для боєприпасів та зброї).

Зазвичай форму, взуття, шоломи, зброю, все необхідне приладдя і засоби для бою надають державні установи.

Варто зазначити, що часто буває так, що на навчанні для солдатів у казармах може не вистачати місця для ночівлі, а ліжко розкладушка може врятувати таку ситуацію. Тож про цей момент теж слід подбати заздалегідь. До речі розкладачка НАТО спеціально розроблена для фронту та повторює анатомічну будову тіла, також вона складна, переносна, практична та неймовірна міцна, а всі металеві частини не піддаються корозії. Вона відмінно переносить вітер, сильний мороз або жару, дощі, сніг та вологу.

Власна аптечка та засоби особистої гігієни

Ці речі вкрай необхідні у разі виникнення хвороб, поранень та для підтримання гарного самопочуття. Обов’язково покладіть з собою – антибактеріальні та знеболюючі препарати, засоби від отруєння та діареї, антисептики й бинти, турнікети, таблетки від температури, мазі або спрей від опіків, пластирі, ліки проти звичайних вірусних хвороб (сиропи від кашлю, противірусні гарячі чаї, каплі від нежитю). Також треба не забувати про захист від шкідливих комах (комарі, кліщі тощо). 

Якщо існують хронічні хвороби, наприклад дихальних шляхів, або діабет, астма тощо, таким бійцям крім основної аптечки необхідні індивідуальні ліки.

На полі бою немає належного душу або санвузлу, тому наступні речі треба взяти з собою із дому:

  • сухі та вологі серветки;
  • польові каримати чи розкладне ліжко військове;
  • зубна щітка, засоби для гоління;
  • сухий душ та шампунь;
  • декілька шматків мила;
  • фляги для води;
  • захисний крем від сонця та обвітрювання.

Для запасів їжі краще надати перевагу продуктам з довгим строком зберігання, наприклад, тушкованка, різні протеїнові батончики, згущене молоко, чай та кава, консерви, каші швидкого приготування та інше.

Інструменти та приладдя

Слід зазначити також електронну техніку та ті елементи, без яких неможливо бути у різних ситуаціях. Мова про:

·  міцні лопати;

·  біноклі;

·  повербанк та запасний кнопковий телефон;

·  суперклей, голки, нитки;

·  армований скотч;

·  набір викруток, ключів та інших засобів для оперативного ремонту обладнання.

Все що береться з собою на навчання або фронт повинно відповідати усім стандартам якості та безпеки. Все обладнання має бути надійним, ліки сертифіковані, а їжа гідна. У разі несправності якогось елементу чи відсутності деяких засобів солдат наражає себе на велику небезпеку. Підходьте до вибору потрібних речей, які слід взяти з собою, дуже відповідально! Це справді важливо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *